Dlaczego warto?

Poradnia DOBRY DIETETYK℠  Rzeszów , DOBRY DIETETYK℠  Mielec oraz DOBRY DIETETYK℠ Strzyżów to miejsca, w których znajdziesz fachową i kompleksową opiekę dietetyczną.

Współpracuję z najbardziej renomowaną grupą poradni dietetycznych w Polsce.

Szkolenia, kursy i konferencje w których nieustannie uczestniczę dają gwarancję, że porady dietetyczne, które otrzymasz są zawsze zgodne z najnowszą wiedzą i zweryfikowane w praktyce.

Standard  usług  podlega ciągłej kontroli jakości ze strony Ogólnopolskiego Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.

W roku 2016 za swoją pracę otrzymałam specjalne wyróżnienie w dowód uznania dla osiągnięć terapeutycznych i zadowolenia klientów poradni.


Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Każdy program żywieniowy dopasowany jest  do indywidualnych potrzeb zdrowotnych i stylu życia. Układanie diety zawsze poprzedza dokładny wywiad żywieniowy - ustalamy aktualny stan zdrowia, określamy budowę ciała, poziom aktywności fizycznej.

Ważne są również Twoje preferencje smakowe, zdolności kulinarne, charakter wykonywanej pracy.

Dieta będzie przygotowana specjalnie dla Ciebie, a to oznacza, że na pierwszej wizycie nie zostanie Ci wręczony uniwersalny jadłospis typu 1200 czy 1500 kcal.

W codziennej pracy skupiam się na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Skuteczność terapii żywieniowej  nie jest uzależniona od zakupu jakichkolwiek suplementów czy innych produktów.


Poradnia DOBRY DIETETYK℠  współpracuje  z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny. Ponadto wspólnie z innymi dietetykami naszej sieci tworzymy jeden zespół w celu wymiany doświadczeń i  rozwiązywania bardziej złożonych problemów służąc sobie wzajemnie cennymi radami.Program, który będzie dla Ciebie przygotowany to starannie opracowana książka, która oprócz jadłospisu i listy zakupów zawiera również analizę składu ciała, opis dotychczasowych niedoborów żywieniowych i pomoc w budowaniu zdrowych nawyków.

POKAŻ